Vize’de Toplu Nikâh Töreni ile 15 çift dünya evine girdi

30
Kırklareli’nin Vize Belediyesi tarafından düzenlenen Toplu Nikâh Töreni ile 15 çift dünya evine girdi.
Evlenen çiftlerin nikâhını Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz kıyarken, nikâh şahitliklerini

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Vize Belediyesi tarafından düzenlenen Toplu Nikâh Töreni ile 15 çift dünya evine girdi.
Evlenen çiftlerin nikâhını Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz kıyarken, nikâh şahitliklerini de Belediye Meclis Üyeleri’nden İsmail Çelik ile Raşit Andıç yaptılar. Namık Kemal Mahallesi Muhtarı Necmi Arca’nın da katıldığı nikâh töreninde evlenen 15 çiftin heyecanlı oldukları gözlendi.
Nikâh töreninde Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz çiftlere hitaben yaptığı konuşmada; "Nikâh törenimizde bu sene 15 çift dünya evine giriyor. Evlilik Türk Toplumu’nda önemli yeri olan ve bununla birlikte sorumluluk ve fedakârlık gerektiren bir müessesedir. Bugün burada evlenen çiftlerimizin ömür boyu mutlu olmasını diliyorum" dedi.
Başkan Yılmaz’ın konuşmasının ardından nikahları kıyılan, Tansu-Özer Şolcun, Vildan-Hüseyin Gürfidan, Birgül-Tayfun Gökkaya, Kibariye-Sadık Cantimur, Aslı-Şahin Ateşsaçan, Duygu-Selahattin Varçin, Derya-Gökay Gökkaya, Sedef-Onur Gökkaya, Işıl-Muhammet Gürfidan, Cansel-Tuncay Şolcun, Zeynep-Doğan Ateşsaçan, Nevim-Gürkan Yaşgüç, Seda-Yalçın Karaoğlu çiftleri kendilerine her konuda büyük destek olan Vize Kaymakamı Murat Duru ve Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a teşekkür ettiler. (Faruk Ceylan)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here