Vize Sakin Şehir Derneği 1. Genel Kurulu yapıldı

6
Vize Sakin Şehir Derneği Genel Kurul Toplantısı 06 Ocak 2013 Pazar günü saat 13.00’da Vize Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.
HABER MERKEZİ
Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz yaptığı açılış konuşmasında; “Toplantıya katılan herkese hoş geldiniz diyorum. Sakin Şehir Derneği Genel Kurul Toplantısı’nın birincisini gerçekleştirmiş durumdayız. Bugün oy birliğiyle Yönetim ve Denetim Kurulu’nu oluşturacağız. CittaSlow (Sakin Şehir) Derneği’nin kurucuları ve üyeleri olarak hepimiz sorumluluk üstlenmiş durumdayız. Ben inanıyorum ki derneğimizin kurulmasıyla ve ilçemizde dernek ile ilgili çalışmalarımızın başlamasıyla çok güzel başarılara hep birlikte imza atacağız” dedi. 
Daha sonra, Sakin Şehir Genel Kurul Toplantısı gündem maddeleri okundu. Ardından katılımcılara oy pusulaları dağıtılarak Yönetim ve Denetim Kurulu seçildi. Seçimin ardından dilek ve temenniler bölümüne geçildi. CittaSlow (Sakin Şehir) adına neler yapılabilir konularında fikir alışverişinde bulunulmasının ardından toplantı sona erdi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here