Vize MYO’nun ek binası bugün eğitime açılıyor

35
* Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulu’nun ek binası bugün saat 15.00’te düzenlenecek olan törenle eğitime açılıyor.

HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Vize Belediyesi tarafından Kırklareli Üniversitesi Vize Meslek Yüksek Okulu’na yaptırılan 4 derslik prefabrik ek bina bugün hizmete açılacak. Bugün saat 15.00’da düzenlenecek tören ile eğitime açılacak ek binanın açılışında Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından öğrenciler adına konuşma yapılacak.
Daha sonra Yüksek Okul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Kamil Malkoçlu, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz ve Vize Kaymakamı Savaş Ünlü konuşmalarını yapacaklar. Konuşmaların ardından plaket sunumu ve kokteyl yapılacak.
Açılacak ek bina hakkında konuşma yapan Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü Genel Sekreteri Ergün Erbay; “Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a bu örnek davranışından dolayı teşekkür ediyorum. Umuyorum ki Başkanımız Selçuk Yılmaz’ın bu davranışı diğer belediyelere de örnek olur” dedi. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here