Vize Kaymakamı Murat Duru’yu ziyaret ettik

17
 Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Köşe Yazarımız Faruk Ceylan ve Muhabirimiz Erdoğan Şendir, önceki gün Vize Kaymakamı Murat Duru’yu Makamında ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Karasu Kaymakamlığı’ndan, Vize Kaymakamlığı’na atanan Duru, Vize’yi ve Vize halkını çok sevdiğini, insanların kültürlü ve memleket meselelerinde duyarlı olduğunu, doğal ve tarihi güzellikleriyle de Vize’nin çok güzel bir Kent olduğunu söyledi.
Yeşilyurt Gazetesi’ni beğenerek okuduğunu ifade eden Kaymakam Duru; “Gazetenizi beğenerek okuyorum. Güncel haberleriniz, Köşe yazılarınız, Ekonomi ve Kültür sayfalarınız ile güzel bir gazete. Gazetenizin taraf olmadan her görüşe yer vermesi ise herkesin okuyacağı bir gazete olmanız açısından önemli” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, Kaymakam Murat Duru’ya teşekkür ederek, Yeşilyurt Gazetesi ile birlikte Babaeski Gündem ve Malkara Emek Gazeteleri’nin de CANKURT Medya Grup bünyesinde yayınına devam ettiğini belirterek, Yeşilyurt Gazetesi’nin Cumhuriyet’in ilanından 1 yıl sonra yayın hayatına başladığını ve Türkiye’nin en yaşlı 3. gazetesi olduğunu söyledi. Cankurt, 30 Ağustos’ta Yeşilyurt Gazetesi’nin 90. Yaşını kutlayacaklarını  ifade ederek, Kaymakam Murat Duru’yu 90. Yıl Kutlaması’na davet etti. (Savaş Eskici) 
 
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here