Vize canlı yayın ile dünyaya tanıtılacak

8
Hollanda da 15 yıldır yayın yapan ve tüm dünyadan izlenip dinlenen Deniz TV ve Deniz Radyosu 16 Eylül pazartesi akşamı Türkiye saati ile 19.00…..
HABER MERKEZİ
Hollanda da 15 yıldır yayın yapan ve tüm dünyadan izlenip dinlenen Deniz TV ve Deniz Radyosu 16 Eylül pazartesi akşamı Türkiye saati ile 19.00  /21.00 saatleri arasında Hollanda’nın ünlü simalarından Vize’li Bülent Türker’i konuk ediyor. 
Bülent Türker 2 saat boyunca Trakya’nın incisi Kırklareli’nin güzel kasabalarından yeşil Vize’yi video sunum ve resimlerle birlikte ünlü sunucu Gamze Barutçu ile canlı yayındaanlatacak. İnternet üzerinden de bütün dünyadan canlı olarak izlenecek ve dinlenecek olan  “Yeşil Vize” tanıtımı yapılacak. 
Vizenin kalesinden surlara, antik tiyatrodan ıhlamura festivallerden Kıyıköy’e, Kırklareli’nin peynirinden vizenin lezzetli etlerine ve mandıracılığı,  panayır iskelesi, İğneada, ve bir çok güzellikler hem gösterilecek hem de Gamze Barutçu soracak Bülent Türker cevaplayacak. Yüzbinlerce dinleyicisi ve izleyicisi olan Deniz TV ve Radyo Deniz 15 yıllık yayın hayatında ilk kez bir kasabayı tanıtacak. Dünyanın her yerinden www.radyodeniz.com sitesi üzerinden hem görüntülü hem sesli olarak izleyeceğiniz program için canlı yayına anda da  info@radyodeniz.com  a mail atarak canlı yayına  katılabileceksiniz. Vize belediyesinin faaliyetleri , Vizenin başarılı muhtarı Adnan Gülacar’ın inanılmaz gönüllü çalışmaları ile usta fotoğrafçılar Bedri Yılmaz ile Orkun Özalp’ in fotoğraf kareleri ile bilinmeyen vize tüm dünyaya tanıtılacak. Program konuğu Bülent Türker çocukluğumun en güzel yıllarının geçtiği Vize’yi ben gittiğim her yerde anlatıyor ve Vizeli olmaktan gurur duyuyorum. Onu dünyaya duyurmak her Vizelinin görevi. Vize Türkiye’deki 9 sakin kasabadan biri onu herkes bilmeli. Sultanlar yolunun da vizeden geçmesinde benim büyük emeğim var. Hepsi bu programda konuşulacak” dedi.
Ayrıca program sosyal medya aracılığı ile “facebooktan”  Vizeli gönüllüler Kırklareli sayfasından da görüntülü olarak program izlenebilecek.Serkan koçtürk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here