Vize Belediyesi Kandil Simidi dağıttı

8
Mevlid Kandili dolayısıyla Kırklareli’nin Vize Belediyesi tarafından 23 Ocak 2013 Çarşamba günü ikindi namazından çıkan cami cemaatine ve vatandaşlara 1500 adet kandil simidi dağıtıldı. 
HABER MERKEZİ
Vize Belediye Ekipleri Vize’nin Devlet Mahallesi’nde bulunan Merkez Camisi, Evren Mahallesi Bereket Camisi, Mehmet Akif Mahalle Camisi, Kale Mahallesi Gazi Süleyman Paşa ve Şerbetdar Hasan Bey Camileri, Gazi Mahallesi Fatma Hatun Camisi ve Namık Kemal Mahalle Camileri’nde ikindi namazını kılarak çıkan vatandaşlara kandil simidi dağıttı. Cami cemaatlerine simit dağıtımının ardından ekipler Belediye önünde ve ilçemizin çeşitli yerlerinde toplam 1500 adet Kandil Simidi dağıtımı yaptılar. Kandil simitlerinden alan vatandaşlar Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz’a teşekkür ederek, böyle bir hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Vize Belediye Başkanı Selçuk Yılmaz; “Kandiller yüreklerdeki kin ve nefret duygularının temizlenmesi için çok önemli bir fırsat olduğunu belirterek, Vize’li hemşerilerimin ve tüm İslam Âlemi’nin mübarek Mevlid Kandili’ni kutlarım” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here