VIV TÜRKİYE 2011 ve ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarları Hayvancılık Sektörünü aynı çatı altında buluşturuyor!

4
HKF Fuarcılık A.Ş’nin organize ettiği, Tavukçuluk ve Teknolojileri
Uluslararası İhtisas Fuarı VIV TÜRKİYE 2011 ile Hayvancılık ve
Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı ANIMALIA İSTANBUL 2011,  9 – 11
Haziran 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde, aynı tarihte
farklı salonlarda düzenleniyor.

VNU Exhibitions Hollanda tarafından dünyanın 7 ülkesinde organize edilen VIV Fuarları’nı Türkiye’de lisans altında düzenleyen HKF Fuarcılık A.Ş., Türk tavukçuluk sektörünün kanatlı eti, yumurta ve tavukçuluk ekipmanları üretiminde etkin bir rol oynayacak ve ihracat hacmini arttırmada önemli katkılar sağlayacak çok önemli bir platform oluşturmakta.

VIV TÜRKİYE 2011 Fuarı katılımcıları yerlerini aldı ve salonların tamamı satıldı!
24 Aralık 2010 tarihi itibari ile 43 direk yabancı ve 87 direk yerli ; toplam 130 profesyonel Katılımcı VIV TÜRKİYE  2011 Fuarı salonlarında planlanandan çok süre önce yerlerini alarak zengin bir profil oluşturdular. 130 Katılımcı firmanın 47 si VIV TÜRKİYE 2011 Fuarına ilk kez katılacak.
Birçok firma fuarda yeni teknolojilerinin tanıtımı için özel standlar oluşturacak ve bilgilendirici seminerler düzenleyecek.

ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarı rezervasyonları devam ediyor
Hayvancılık sektörünün tüm aşamaları ile bütünleşmiş olan Fuar 2011 yılında 8. kez düzenlenecek ve başarılı kanatlı sektörünün olumlu sinerjisi ile aynı çatı altında; fakat ayrı salonlarda yer alacak. ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarı tüm sektörel sorunlara rağmen tarımdan ayrı sergilenen tek hayvancılık platformu olması özelliğini devam ettiriyor.
İlk kez 2009 yılında iki fuarın eşzamanlı yapılmasından memnun kalan katılımcılar ziyaretçi sayısının da beklenenden çok daha fazla gerçekleştiği görüşündeler.

VIV TÜRKİYE 2011 ve ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarları, uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen UFI  Approved Event (Ufi Onaylı Fuar)  Sertifikasına sahip.
HKF Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Bekir Çakıcı ‘’Bu yıl 5.kez düzenlenecek olan‘’  VIV TÜRKİYE 2011’’ ile 8. kez düzenlenecek olan‘’ANIMALIA İSTANBUL 2011” Fuarlarının, geleceğimizin garantisi olan tavukçuluk ile hayvancılık sektörünün gelişmesine ve teknoloji üreten firmalarımızın iş potansiyelinin artmasına katkı sağladığı, üst düzey yöneticilerin sektördeki son gelişmeleri takip ettiği ve yeni teknolojilerin sergilendiği ticari bir platform oluşturacak, yarattığı katma değer, üst düzey ziyaretçi kitlesi ve yarattığı iş hacmi ile yine sektör profesyonellerinin vazgeçilmezi olacaktır.’’ dedi.

KOSGEB, VIV TÜRKİYE 2011 ve ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarlarına katılmak isteyen firmalara destek veriyor
İki fuar da ” KOSGEB’in yayınladığı “2011 Yılı Yurtiçi Fuar Tedarikçileri Veri Tavanını” listelerinde ilan edildi. KOSGEB desteği katılımcı olan firmaların fuar katılım bedellerini belli oranlarda karşılamakta.

Ülkemizdeki firmaların gelişimine ve fuarlar yoluyla dünyaya açılmasına destek olmak amacıyla KOSGEB tarafından verilen bu destekten yararlanmak isteyen katılımcıların bulunduğu ildeki Kosgeb şubesi ile iletişime geçmesi gerekiyor.
Konsolosluklar ve ticaret ataşelikleri ile yapılan görüşmeler sonucu profesyonel ziyaretçilerin,yurtdışı satın alma komisyonlarının ve önemli kurumların fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
Haziran ayından beri düzenli yollanan yurtiçi/yurtdışı Fuar tanıtım mailingleri davetiye ve
Etkinlik programları ile desteklenecek.
Birçok katılımcı şirket de düzenli olarak yayımladıkları bülten ve kurumsal internet sitelerindeki bildiriler ile kendi ziyaretçi portföylerindeki müşteri ve yetkilileri fuara davet ediyorlar.
VIV TÜRKİYE 2011 ve ANIMALIA İSTANBUL 2011, yerli ve yabancı profesyonel katılımcı ve ziyaretçilerin buluşma noktası olacak, Türkiye Tavukçuluk ve hayvancılık sektörünün gelişmesini sağlayacak ve verimliliği arttıracak. Her iki fuar ayrıca sektörün önemli sorunlarının tartışıldığı ve bilgilendirildiği panel, oturum ve seminerlere de evsahipliği yapacak.

FUAR ZİYARET SAATLERİ:
Fuar  9 – 11 Haziran 2011 tarihlerinde saat:10.00’dan 19.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. Fuara giriş profesyonel ziyaretçiler için ücretsiz olup, VIV TÜRKİYE  2011 ve ANIMALIA İSTANBUL 2011 Fuarı davetiyelerini www.vivturkey.com ve www.animaliaistanbul.com adresinden temin edebilirsiniz. Fuara ulaşım için ücretsiz otobüs servisleri bulunmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here