VİTES BÜYÜTTÜLER

40
Gürşan; “En az 2 Milletvekili” dedi. Çiler; “2 Milletvekili ve 1’de Bakan” dedi.
AK Parti Kırklareli Kadın Kolları genel kuruluna tek liste ile giren mevcut başkan Hazel Yolgiden yeniden yetki aldı. Milletvekili Av. Şenol Gürşan; en az 2 milletvekili çıkarmanın hayal olmadığını söyledi. Kongrede konuşan İl Başkanı Alper Çiler; 2 Milletvekili ve 1’de Kırklareli Bakan çıkarmak üzere çalışmalara başladıklarını söyledi.
YEŞİLYURT
ÖZEL HABER
Yoğun kalabalık katılım ile gerçekleşen AK Parti Kırklareli Kadın Kolları Kongresi’nde önemli açıklamalar yapıldı. Milletvekili Aday Adayları podyumda boy gösterdiler. Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu salona eşi Sare hanım ile birlikte geldi. Divan başkanı İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan esprileri ile salonu etkisi altına aldı. Coşkulu anlar yaşandı…
* Gürşan; “2 Milletvekili hayal değil”
Kongrede konuşan AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan, çıtayı yükselterek; “Haziran da yapılacak seçimlerde en az 2 milletvekili çıkaracağız. Bu kesinlikle hayal değil” dedi.
* Çiler; “2 Milletvekili ve 1’de Bakan”
Kongrede coşkulu bir konuşma yapan İl Başkanı Alper Çiler ise, çıtayı daha da yükselterek; “2 Milletvekili’nin yanı sıra, sayın Bakanım yanlış anlamasınlar ama, 1’de Kırklareli’den Bakan çıkarmak istiyoruz” dedi.
* Yolgiden; “Seçim kahramanları kadınlar olacak”
Kongreye tek aday olarak giren Hazel Yolgiden ise, seçimlerde kadınların önemine dikkat çekti. Yolgiden; “Yerel Seçimler’den antrenmanlıyız. Kapı kapı gezerek, AK Parti Hükümeti’nin icraatlarını anlatarak, seçimlerden en iyi sonuç ile çıkmaya çalışacağız. Bu seçimin kahramanları kesinlikle kadınlar olacaktır” dedi.
* Müezzinoğlu; “Sağlık yatırımları sürüyor”
Kongrenin önemli ismi Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Kırklareli ilindeki Sağlık Yatırımları’nın tarihi bir boyuta ulaştığının altını çizerek; “Babaeski örnek halde. Kırklareli, Lüleburgaz ve diğer ilçelerde yoldalar. Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri’de hizmete destek verecek” dedi.
* Hastaneler gezildi
Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nun konuşmasının ardından, beraberindekiler ile birlikte yapımı halen devam eden Kırklareli Devlet Hastanesi’ni gezmek üzere salondan ayrıldılar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here