Vilayet Meydanı asfaltlandı

7
Geçtiğimiz gün yeniden başlatılan Asfaltlama Çalışmaları kapsamında merkez ilçe Vilayet Meydanı asfaltlandı.
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, yeniden başlatılan çalışmalar çerçevesinde öncelikli olarak Vilayet Meydanı’nın asfaltlandığını söyledi.
HABER MERKEZİ
Çalışmaların hızla yürütüldüğünü belirten Çağlayan, aynı zamanda kaldırım düzenleme çalışmalarının sürdürüldüğünü kaydetti.
Çağlayan; “Eylül Ayında Yeni Bir Kent Kırklareli” sloganı ile ilimizde başlattığımız ana arterlerin asfaltlanması, kaldırım ve meydan yenileme çalışmalarımız geçtiğimiz ay sona erdi.
Çalışmalar kapsamında yaklaşık 13 Cadde ve Bulvar asfaltlandı. İhaleyi alan yüklenici firma işini son derece iyi yapıyor. Ana arterlerin asfaltlanması için ihaleyi alan Günfalt Asfalt Firması tarafından yapılan işlerden son derece memnun kaldık. Bizde çalışmaların sona ermesinin ardından eksik olan bölgelerin tespitini yaparak, ihalede yüzde 25 kadar artış yaptık. Sona eren asfaltlama çalışmaları yeniden başladı” dedi.
Çalışmalar kapsamında Vilayet Meydanı’nda başlatılan asfaltlama çalışmalarının sona erdiği belirten Çağlayan konuşmasını şu şekilde sürdürdü;
“İhalede yaptığımız artış kapsamında, Nüzhet Somay Caddesini Mustafa Kemal Bulvarı’na bağlayan Şahinler Sokak’ta, Sancaktar Caddesi’nde ve Walldorf Caddesi’nde asfalt kemirme çalışmaları yapıldı. Kısa süre içerisinde bu bölgelerde de yüklenici firma asfaltlama çalışmalarına başlayacak.” (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here