“Vergi Haftası’nı kutlayacağız”

94
Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin tüm kesimlere benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla..
HABER MERKEZİ
Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin tüm kesimlere benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl kutlanmakta olan "Vergi Haftası"nın 26.’sı bu yıl 23 Şubat-01 Mart 2015 tarihleri arasında çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Kırklareli Defterdarı Sacide Şakar, Vergi Haftası Etkinlikleri ile ilgili yaptığı açıklamasında şunları kaydetti;
“Vergi Haftası etkinliklerimiz bugün saat 09.30’da Atatürk Anıtı’na çelenk konularak başlayacak. Ardından Sayın Valimiz Esengül Civelek’i makamında ziyaret edeceğiz. İlk günkü etkinliklerimiz; Belediye Başkanlığı’nı, Ticaret ve Sanayi Odası’nı ve Ticaret Borsası’nı ziyaretimizle son bulacak. İkinci gün yani yarınki etkinliklerimiz; Defterdarlık Makamı’nda ziyaretleri kabul, Atatürk Ortaokulu’nda “Vergi” konulu söyleşi, Gazeteciler Cemiyeti’ni, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret ve Ahmet Mithat Ortaokulu’nda “Vergi” konulu söyleşi ile devam edecek. 25 Şubat 2015 Çarşamba günü; Defterdarlık Makamı’nda ziyaretlerin kabulü, Mustafa Dalcalı Ortaokulu’nda “Vergi” konulu söyleşi, SMMM Odası’nı ziyaret ve İstiklal Ortaokulu’nda “Vergi” konulu söyleşi yapılacak. 26 Şubat 2015 Perşembe günü; Defterdarlık Makamı’nda ziyaretlerin kabulü, TOKİ Ahmet Cevdet Paşa Ortaokulu’nda “Vergi” konulu söyleşi, öğrencilerin Defterdarlığı ziyareti ve Huzur Evi ziyareti gerçekleştirilecek. 24 Şubat Cuma Günü Defterdarlık Makamı’nda ziyaretlerin kabulü ile Vergi Haftamızı sonlandıracağız.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here