Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop’u makamında ziyaret ettik

23
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt Vergi Haftası münasebetiyle Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop’u makamında ziyaret etti.

HABER MERKEZİ
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt, beraberinde Haber Müdürümüz Savaş Eskici ve Muhabirimiz Yalçın Yıldırım 21. Vergi Haftası münasebeti ile Vergi Dairesi Müdürü Rıza Öztop’u makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşma yapan Öztop; “Bakanlığımızın vatandaşa vergi ödemeyi benimsetmek ve bunu alışkanlık haline getirmesini sağlamak amacıyla başlatmış olduğu Vergi Haftası’nın bu yıl 21.’sini kutluyoruz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden ve haftamızı kutlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt yaptığı konuşmada; “Biz bu güne kadar sizlerin çalışmalarınız hakkında hiçbir şikayet duymadık. Bu sizin ne kadar özverili çalıştığınızın bir göstergesidir. Her zaman herkes çalışmalarında bireysel değil de, toplumsal düşündüğü zaman başarıyı elde eder. Ben sizi çalışmalarınızdan dolayı tebrik ediyor, haftanızı kutluyorum” şeklimde konuştu. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here