“Verdiğimiz sözleri yerine getiriyoruz”

12
* Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Dermenci; “Seçim çalışmalarında verdiğimiz hizmet sözlerini 2 ayda teker teker yerine getirmeye başladık” dedi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, göreve gelmesinin ardından 2 ayda yapılan değişiklikleri anlattı.
Seçim konuşmalarında verdiği sözleri teker teker yerine getirdiğini belirten Dermenci, yılbaşının ardından birtakım yenilikler yapılacağının da müjdesini verdi.
Dermenci; “Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği görevine gelmeden önce seçim konuşmalarımızda birtakım vaatlerde bulunarak sözler vermiştik. Göreve geleli 2 ay olmasına rağmen söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye başladık.
Sözlerimizden bir tanesi üyelerimize ayrıntılı fatura göndermekti ve bunu yerine getirdik. Artık sadece İtalyan değil Alman Sipermaları da kullanıyoruz. Dünden itibaren bütün tanklarımızda kaliteli Alman Sipermaları üyelerimizin hizmetine sunuldu.
Bilgisayar sistemini yeniledik. Üyelerimiz eskiden sadece merkez birliğimize gelip borçlarını ve alacaklarını öğreniyorlardı. Artık yılbaşından sonra bütün ilçelerden ekstrelerini alabilecekler. Bununla da yetinmeyerek bir uygulamaya daha başlayacağız. Üyelerimize şifre vereceğiz ve internet olan her yerden kendi şifreleri ile birliğimiz sitesine girerek yaptıkları bütün işlemleri görebilecek ve ekstrelerini alabilecekler” dedi.
Ayrıca Dermenci, 18-21 Kasım 2011 tarihleri arasında askıya çıkan 7., 8. ve 9. aylara ait çiğ süt destekleme icmalleri en kısa sürede üyelerin hesaplarına aktarılacağını söyledi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here