Vekil Kayan Cem Vakfı’ndaydı

5
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu’nu ziyaret etti.
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan, Cem Vakfı Babaeski Şube Başkanı Hayati Dağlıoğlu’nu ziyaret etti.
Kayan, ziyarette yaptığı konuşmada, 25. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimi’nde parti olarak başarılı sonuçlar elde ettiklerini söyledi.
Seçimin demokratik ortamda ve partilere yakışır şekilde olaysız tamamlandığını belirten Kayan, seçimde çıkan sonuçlardan son derece memnun olduklarını ifade etti.
Herkesin halkın iradesine saygı göstermesi gerektiğini ileri süren Kayan; “Halk özgür iradesi ile oy kullanma hakkını savunarak 7 Haziran 2015 Pazar günü sandık başına gitti. Desteklediği, ülkenin başına geçmesini istediği partiye oy verdi. 7 Haziran’da demokrasinin gereği yerine getirdi. Seçim demokratik ortamda partilere yakışır şekilde olaysız ve sükunet içerisinde tamamlandı. Halk iradesini kullandı. Herkesin halkın iradesine saygı göstermesi gerekiyor. Parti olarak seçimde başarılı sonuçlar elde ettik. Şimdi ise halkın bize verdiği yetki ile halka hizmet edeceğiz. Parti olarak bundan son derece memnuniyet ve mutluluk duyacağız. Diğer milletvekillerimiz ile Kırklareli’ni Ankara’da en iyi şekilde temsil edecek, ilimiz ve ülkemizin geleceği için alınacak kararları en doğru ve hızlı bir şekilde yürüteceğiz. Seçimde bize verilen destekten dolayı herkese teşekkür ediyorum. Seçimin ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Dalıoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, görevinde başarılar diledi. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here