Vekil Gürşan; “Kırklareli Belediyesi’ni kazanacağız”

5
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanlığı 7 Kasım 2011 Pazartesi günü Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nde Bayramlaşma Töreni düzenledi.
Haber: Özkan Başaran
AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan’ın da katıldığı bayramlaşma merasimine katılım oldukça yoğundu. Ayakta bekleyen partililer izdiham oluşturdular.
Protokol oluştuktan sonra ilk konuşmayı AK Parti Kırklareli İl Başkanı Emin Tunç yaptı. Başkan Tunç konuşmasında şöyle dedi;
“Sevgili dava arkadaşlarım hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Salondaki yoğun bu katılım beni çok duygulandırdı. Kırklareli olarak AK Parti’nin ilimizde 14 bin üyesi var. Her üye bir üye getirse; 28 bin üyemiz olur. İşte o zaman Başbakanımızın karşısına 28 bin üye ile çıkarız. AK Parti İl Teşkilatı olarak ilk hedefimiz Kırklareli İl Belediye Başkanlığı ve Kırklareli ilçe Belediye Başkanlıkları’nı kazanmaktır” 
Daha sonra AK Parti Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan bir konuşma gerçekleştirdi. Vekil Gürşan konuşmasında;
“Öncelikle Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. AK Parti Kırklareli’nde artık salonlara sığmıyor. Bundan sonraki bayramlarımızı daha geniş salonlarda kutlayacağız. AK Partimiz Kırklareli’nde büyüyor. Ak Partimiz Kırklareli’mde artık kabına sığmıyor.  Bu neyi gösteriyor biliyormusunuz? Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan’a Kırklareli Belediye Başkanlığı’nı kazanacağımızı müjdeleyeceğiz işte onu gösteriyor” deyince salonda büyük bir alkış tufanı koptu. 
Gürşan konuşmasının devamında; “Kırklareli’de CHP’liler beni durdurup kurtarın bizi bunlardan kurtarın artık” deyip yalvarıyor. Artık CHP’liler de kendi partilerinin Belediyelerinin başarısızlığını çok iyi biliyorlar ve kurtulmak için gün sayıyorlar. İnanıyorum ki, sadece Kırklareli Belediyesi’ni değil, Kırklareli’mizin İlçe Belediyeleri’ni de kazanacağız.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Babaeski’de bölgemizin Güzide Gazeteci-Yazar’ı Özkan Başaran’ın düzenlediği “Ortak Akıl” Programı’na katıldım. Orada 3 vekillik çalışma sözü verdim. Ben 3 vekillik çalışacağım. Buna mecburum. Diğer arkadaşların yerine de çalışacağım” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here