Vekil Gürşan bugün bölgeye geliyor

18
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan yarın yapılacak AK Parti Pınarhisar İlçe Kongresi ve Pazar Günü yapılacak AK Parti Babaeski İlçe Kongreleri’ne katılmak üzere yola çıktığını söyledi.
HABER MERKEZİ
Vekil Gürşan, Gazetemiz Köşe Yazarı Özka Başaran’a yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Bütçe çalışmaları için mecliste yoğun bir  içindeyiz. Partimizin  bu hafta sonu yapacağı Pınarhisar ve Babaeski  İlçe kongrelerinde özellikle bulunmak istiyorum. Bütçe öncesi, Komisyon çalışmalarımız hızla sürüyor. Buna rağmen çok önem verdiğim Pınarhisar ve Babaeski İlçe Kongrelerini yerinde takip etmek istiyorum. Bugün bölgeye gelip gerekli görüşme ve incelemeleri yapacağım. Amacımız AK Parti’yi bölgede zirveye ulaştıracak şekilde oylarını arttırmaktır. Bu anlamda kırgınlık küskünlük olmadan birleştirici ekipler kurmalıyız. Geniş tabanlı ve partimizin her kesimini kucaklayan listeler yapmalıyız. Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan’ın talimatı bu yöndedir. Başbakanımıza yakışan teşkilatlar oluşturmalıyız. 
“Böyle geldi böyle gider” diyemeyiz. Çok çalışacağız. Çalışan temiz dürüst insanları göreve getireceğiz. Çıkar beklentisi içinde olanları partimizde istemiyoruz. Bu düşüncelerle bölgeye geliyorum. Temiz dürüst insanlardan oluşan bir teşkilatlanma için bana düşeni yapacağım. Aldığım bazı şikayetleri de gözününde bulundurarak, partimize zarar verenleri gerekirse dışlayacağız. Biz halkımıza sevdalıyız. Partimize gönül vermiş insanların istemediği hiç kimse teşkilatta duramaz. Partimize zarar verecek kim olursa olsun, benimle asla çalışamaz.Onun için  bölgeye geliyorum. Kimse kendini partinin vekillerinden üstte göremez. Kongrelerde oluşan AK Parti Listeleri inceledi zaman bu söylediklerimin uygulandığını görülecektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here