Vekil Gürşan; “Artık yeni bir Türkiye, yeni bir vizyon var”

9
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan; "Artık yeni bir Türkiye, yeni bir vizyon var" dedi.
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Av. Şenol Gürşan; "Artık yeni bir Türkiye, yeni bir vizyon var" dedi.
Gürşan, Kırklareli’nin Babaeski İlçesi’nde bir restoranda köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek,  vatandaşlara hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi. AK Parti’nin milletin partisi olduğunu belirten Gürşan, hiç kimsenin siyasi görüşüne bakmadan, herkese eşit mesafede olduğunu ifade etti.
Millete hizmet etmekten gurur duyduğunu dile getiren Gürşan, şöyle konuştu:
"12 yıldır Türkiye’de, bölgesel ve lokal olarak da çok büyük hizmetler yapılmıştır ama artık şunu bilmemiz lazım ki, Türkiye artık eski Türkiye değil. Eski Türkiye bitti. Hele Cumhurbaşkanı Seçimi ile tamamen de bitti. Artık yeni bir Türkiye, yeni bir vizyon var. Başta bölgesinde olmak üzere güçlenen bir Türkiye var. Şimdi birileri tabii eleştirebilir normaldir. Biz güçlü bir muhalefet olsun, kaliteli muhalefet olsun, vizyonu olan muhalefet olsun istiyoruz. Adam akıllı eleştirsin, yol göstersin ona göre muhalefet, iktidar hep birlikte yürüyelim o zaman daha da güçlü olalım ama kusura bakmayın biz de öyle güçlü bir muhalefet yok. İşte muhalefet ortada, yaptıkları da ortada."
Gürşan, daha sonra muhtarların istek ve sıkıntılarını dinledi. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here