Vekil Dibek ile Başkan Çağlayan’dan Uzunköprü’ye ziyaret

4

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Kırklareli Belediye Meclis Üyesi Koray Çelikkanat ……


HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Av. Turgut Dibek, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Kırklareli Belediye Meclis Üyesi Koray Çelikkanat Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen’i makamında ziyaret ettiler.
Yaklaşık bir saat süren buluşmada Dibek ve Çağlayan, İşbilen’in çalışmaları hakkında bilgiler alarak Uzunköprü Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmaların bölgede ses getirdiğini söylediler. Tarihi eserler konusundaki hassasiyeti ve çevre konusundaki duyarlılığının yanında, içme suyu, araç alımları, çarşı ve meydan düzenlemeleriyle kısa süre içerisinde büyük işler başardığına dikkat çeken misafirler Başkan İşbilen’i tebrik ettiler.
Başkan İşbilen misafirlerine kısa bir süre önce tarihi Osmanlı Arşivi’nden edinilen eserlerle bastırılan “Dünden Bugüne Belgelerle Uzunköprü” isimli kitapları hediye etti. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here