Vekil Dibek; “Babaeski’den yine rekor oy bekliyoruz”

18
Bayramın birinci günü CHP Babaeski İlçe Binasında saat 10.30’da gerçekleşen Bayramlaşma Töreni’ne Vekil Turgut Dibek’de katıldı.
HABER MERKEZİ
Bayramın birinci günü CHP Babaeski İlçe Binasında saat 10.30’da gerçekleşen Bayramlaşma Töreni’ne Vekil Turgut Dibek’de katıldı.
Törene; CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı, B.Mandıra Belediye Başkanı Sertaç Balyemez, İl Genel Meclis Üyeleri Şahin Arslan, Sibel Çınar, Belediye Meclis üyeleri, Hasan Ali Eren, Hayri Tübeler, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Esnaf ve Snatkarlar Odası Başkanı Türkay Topal, Köşe Yazarı Özkan Başaran, Mahalle Muhtarları ve Partililer katıldı.
Bayramlaşmadan sonra İlk Konuşmayı İlçe Başkanı Fikri Karaca gerçekleştirdi. Başkan Karaca; “Çatı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek için köy ziyaretlerimiz devam ediyor. Bayramda çalışacağız. Bayramdan sonra da daha çok çalışacağız” dedi.
Başkan Karaca’dan sonra Belediye Başkanı Abdullah Hacı yaptığı konuşmada; “Babaeski’de devam eden alt yapı çalışmalarını halkın büyük bölümü olumlu karşılamaktadır. Halkımız Gece yarısı Facebooklardan eleştiri getiren bazıları gibi düşünmüyor. Çekilen sıkıntıların sonunda Avrupa Kenti bir Babaeski’ye kavuşacağının bilincinde olan Halkımız Belediyemizin giriştiği bu devasa yatırımları destekliyor. Bizler de daha çok çalışacağız. Babaeski’mizi layık olduğu Avrupa Kenti görünümüne bir an önce ulaştıracağız” diyerek sözlerine son verdi.
Son konuşmayı gerçekleştiren Vekil Dibek; “Bölgeye geldiğimden beri Örgütümüzle 25 Köyü gezerek Çatı Adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’na destek istedik. Çalışmalara devam edeceğiz. En yüksek desteğin bölgemizden geleceğine inanıyorum. Her zaman olduğu gibi Babaeski’den yine rekor bekliyoruz” dedi.
Konuşmalar sona erdikten sonra Vekil Dibek Lüleburgaz’daki Bayramlaşma törenine katılmak üzere ayrıldı. CHP İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı Abdullah Hacı ile birlikte hareket eden CHP’liler ise Belediye Binasında Tansa Düğün Salonunda Kaymakam Mustafa Asım Alkan’ın düzenlediği Bayramlaşmaya katıldılar. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here