Ve Buluştular

0
* Kaynarca’da aniden yola koşan 8 yaşındaki Deniz Naz Kiremitçi, Zortul Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’ün kullandığı araca çarpmıştı. Kaza sonrasında yaralanan Deniz Naz, Kırklareli Devlet Hastanesinde tedavi olduktan sonra dün taburcu olarak, Kaynarca’daki evine çıktı. Şenol Goncagül ve Deniz Naz, hastane odasında buluştu..
Gamze Arıcıoğlu
Özel Haber
PINARHİSAR GAZETESİ’ni satın almamız nedeniyle, Pınarhisar ilçe merkezine giden Zortul Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül ve İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Öztürk, Kırklareli’ye dönerlerken, Kaynarca’da trafik kaza meydana geldi.
Şenol Goncagül’ün kullandığı aracın önüne aniden çıkan 8 yaşındaki Deniz Naz Kiremitçi yaralanmıştı. Kaza sonrasında şirket aracı ile Kırklareli Devlet Hastanesi’ne götürülen Deniz Naz, ameliyata alınmıştı. Sağlığına kavuşan Deniz Naz, dün itibari ile hastaneden çıkarak, Kaynarca’daki evine gitti. Taburcu olmadan bir gün evvel, kazada aracı kullanan Şenol Goncagül ve aynı araçta bulunan Hasan Öztürk, beraberlerinde Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul,  Deniz Naz ve refakatçisi olarak yanında kalan annesi Hatice Seyran’ı hastanede ziyaret ettiler. Duygusal anların yaşandığı ziyarette, “Kaynarca’nın kanayan yarası olan, karayolundaki trafik kazaları ve ölümlerin durdurulması için elbirliği ile çalışılması” konuşuldu.
* “Bir kızım daha oldu”
1 yıl önceden okula giden ve 3. Sınıf’a gitmesi gerekirken, 4. Sınıf’a geçen Deniz Naz, 6 aylık prematüre olarak doğmuş. Son derece zeki ve başarılı bir öğrenci olan Deniz Naz’ın karnesi de Pekiyi’lerle süslü. Kaza sonrası ilk kez bir araya gelen Deniz Naz ve Şenol Goncagül, okuldan konuştular. Goncagül; “2 tane kızım vardı. Bir kızım daha oldu” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here