“VATANDAŞLARIMIZ İLE BİRLİKTE ÜÇ-SIFIRA”

3
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Milletvekili Adayı Vecdi Gündoğdu, “Kırklareli il geneli olarak tüm esnaflarımızı ziyaret ederek sıkılmadık el bırakmayacağız.Vatandaşlarımız ve esnaflarımız ile birlikte hep birlikte Kırklareli’de üç sıfır yapacağız.”dedi.
               
CHP Kırklareli Milletvekil Adayı Gündoğdu Kırklareli merkez ilçe Gaziler Sokağı, Dereköy Durağı, Dingiloğlu Meydanı, Namazgah Caddesi Esnafınıesnafını ziyaret etti.
Esnaflara CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun projeleri ve kendş projeleri hakkında bilgi vererek esnafların desteğini istedi. Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde Kırklareli’den üç milletvekilininde CHP’den gideceğini ifade eden Gündoğdu,”Partimiz yapılan ön seçim ile çok iyi bir ivme kazandı. Bizde bu ivmeyi daha yukarı çıkartarak Kırklareli’den üç milletvekilini TBMM’ne göndermek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.” Diye konuştu.
Esnaflar tarafından ilgiyle karşılanan Gündoğdu kısa sohbetler yaparak esnafların sorunlarını dinledi.
DEĞİRMENCİK VE KAVAKDERE KÖYLERİNE ZİYARET ETTİ
 CHP Kırklareli Milletvekili Adayı Güğndoğdu Kırklareli merkeze bağlı Değirmencik, ve Kavakdere köylerini ziyaret ederek partililere ve vatandaşlara yapılacak olan genel seçimler hakkında bilgiler verdi.
Gerçekleştirilen ziyaretlerin ilkini  Değirmencik köyüne yapan Gündoğdu burada köy kahvehanesinde vatandaşlara partisinin milletvekilliği seçimlerinde izlediği yolu anlattı. Gündoğdu CHP’nin ön seçim ile milletvekili adaylarını belirlediğini ifade etti.
Gündoğdu, CHP’nin iktidarında emkeliden işçisine, memrundan kamu görevlisine yediden yetmişe herkesin yüzünün güleceğini ifade ederek,” CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Başbakanlığında emeklimizin emekli maaşı en az bin 500 TL , asgari ücret bin 500 olacak. Emeklimizin ve çalışanımızın maaşlarından kesilen vergi bizim iktidarımızda kesilmeyecek.” dedi.
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.