Vardar; “İnece’yi Köy vasfından kurtaracağım”

19
* İnece Belediye Başkanı Vardar; “41 yıl sonra yeniden seçim kazanmak bana nasip oldu.  Herhalde Kırklareli’de CHP Seçim Tarihi’ne geçtim” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçeye bağlı İnece Beldesi’nde 1973 yılından bu yana kazanamayan Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) seçim kazandıran Şahabettin Vardar’la makamında sıcağı sıcağına görüştük. 
41 yıl sonra CHP’ye seçim kazandıran Başkan olarak Kırklareli’de CHP Seçim Tarihi’ne geçtiğini belirten Vardar; “Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İnece’de en son 1973 yılında seçim kazanmış. Ben o zaman 4 yaşındaymışım. 41 yıl sonra yeniden seçim kazanmak bana nasip oldu. Herhalde Kırklareli’de CHP Seçim Tarihi’ne geçtim. Çok mutluyum. Beldeme hizmet için yapacaklarımı halkımızla paylaştım. Kesinlikle yerine getiremeyeceğim sözleri vermedim. Halkımıza ne söz verdiysem hepsini yerine getirmek için de çalışacağım. Tabi ki hedefim de İnece’ye hizmet noktasında çok fazla proje var. Ben sözümün dışında ki hedefleri de gerçekleştirmeyi planlıyorum ama önce sözünü verdiklerim sonra da sözünü vermediğim hizmetleri hayata geçirmeyi planlıyorum.
İnece’yi köy vasfından kurtarıp modern bir Kent haline getirebilmenin startını önümüzde ki günlerde vereceğiz. Bunu gerçekleştirmek çok zor olmayacak çünkü hazırladığım ve hayata geçireceğim projelerin finans kaynakları da hazır. Bütün mesele zamanı iyi kullanmak ve vaatlerimizi 5 yıla sığdırmak olacak. İnece halkı bana inandı, bana güvendi bu güveni boşa çıkarmamak için mesai tahdidinde bulunmadan çalışacağım” dedi. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here