Valimiz gazetecileri ümitlendirdi

6
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla Polis Evi’nde düzenlenen kahvaltı öncesi, Kırklareli genelinde görev yapan tüm basın mensuplarının bu anlamlı gününü kutlarken verdiği mesajla, basın mensuplarını hem sevindirdi ve hem de ümitlendirdi.
Valimiz Sayın Mustafa Yaman, gazetecilik mesleğinin koşuşturma isteyen yorucu bir meslek olduğunu, haberleri doğru ve en kısa zamanda halkımıza ulaştırmak için gayret gerektiren bir meslek olduğunun bildiklerini söyledi. Vali Yaman; “Siz bu kamu hizmeti yaptığınız esnada, biz kurum amirleri olarak her zaman sizleri destekleyip, sizlerin yanında olmayı arzu ediyoruz. Sizlere destek oluruz ve olacağız. Bundan emin olun” demesi, gazetecileri haber alma konusunda rahatlattı.
Rahatlattı diyorum. Çünkü kamuoyunu ilgilendiren önemli resmi ve ciddi haberleri almakta bazen sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların bundan sonra pek yaşanacağını sanmıyorum. Buda Sayın Valimizin basına ve doğru habere verdiği önemden de anlaşılmaktadır. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here