“Valilik olarak gerekli destek ve yardımlarda bulunacağız”

11
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Kırklareli Şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 14 Haziran 2010 Pazartesi günü Kırklareli Valisi Cengiz Aydoğdu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.


HABER MERKEZİ

TÜFAD Kırklareli Şubesi Başkanı Baki Koçar önderliğinde, Başkan Yardımcısı Turhan Gökbayrak ile Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Şişkolar, Metin Kuçan, Engin Doğan ve Mehmet Özdil, Vali Aydoğdu’ya nezaket ziyaretinde bulunarak çiçek takdim ettiler.
Başkan Koçar, dernekleri hakkında bilgiler vererek, Türkiye genelinde derneklerinin 54. Şubesi olduğunu, birçok İlde daha şubelerin kurulmadığını belirterek, Vali Aydoğdu’ya Kırklareli’nde göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Faaliyet alanlarının futbol olduğunu belirten Başkan Koçak, gençlerin spor faaliyetlerine yöneltmelerini ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak hedefleri olduğunu belirtti.
Vali Aydoğdu liselerde, ilköğretim Okullarında ve futbol sahası olan okullarda çeşitli faaliyetler yapılarak, bu faaliyetlerde TÜFAD Kırklareli Şubesinin önemli katkılarının olabileceğini dile getirdi. TÜFAD Kırklareli Şubesi’nin çalışmalarında başarılar dileyerek, Valilik olarak gerekli destek ve yardımlarda bulunulacağını dile getirdi. (ue)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here