Vali Yardımcıları’na Veda Yemeği verildi

10
Edirne Vali Yardımcıları Ali Deniz Sürmen ve Kamil Sarıaslan için, Edirne Valisi Gökhan Sözer 05 Ekim 2011 akşamı Polis Bahçesi’nde Veda Yemeği verdi.
HABER MERKEZİ
Vali yardımcılarının yanı sıra Kurum ve Kuruluşların müdürleri katıldı. Gerçekleşen veda yemeğinde konuşma yapan Edirne Valisi Gökhan Sözer; “Gecemizi onurlandıran değerli mesai arkadaşlarımız ve bu akşam kendilerine veda ettiğimiz kıymetli vali yardımcılarımız Ali Deniz ve Kamil bey’dir. 
Hepimiz çeşitli görevler, tayinlerden, sorumluluklardan sonra Edirne’ ye geldik bu görevde bulunduğumuz ve devam ettiğimiz sürece de bu tayinleri, vedaları tekrar yaşayacağımızı biliyoruz. Ali Deniz ve Kamil Beyler, Edirne’de bizlerin meslek standartları açısından uzun sayılacak bir süre kaldılar. Mesleğimizin niteliği acısından insanı meziyetleri açısından her türlü övgüye, iyi hatırlanmaya layık birer arkadaşımızdır. 
Kendilerinden beklenen yüksek görev anlayışlarıyla hizmetlerini tamamlayarak ayrılıyorlar. Öncelikle ayrılıkta hüzün vardır. Her ne maksatla ayrılırsanız ayrılın bu hüznü bu burukluğu insanın içini acıtan sevgiyi muhakkak yaşarsınız. Ama kısa, uzun vadeli resmi veya özel nedenlerle çeşitli zamanlarda hayatımızda ayrılıklarımız hep olmuştur. Muhtemeldir ki yaşayan görür ve bundan sonrada olacaktır. Yüce Mevlaya niyaz ediyoruz ki bu ayrılıklar dönüşü olmayan, görüşmesi mümkün olmayan bir ayrılık olmasın. Allah gidenlere ve kalanlara sağlık versin, nice güzel vesilelerle tekrar görüşelim ve bu günlerimizi mutlulukla hasretle analım ve bir birimizi görmekten mutlu olduğumuzu, sevindiğimizi ifade edelim.
Arkadaşlarımız bu saydığımız, ifade ettiğimiz her türlü güzellik ve anlayışla vazifelerini tamamlamışlardır. Diliyorum ki gittikleri yerlerde de mutlu, sağlıklı huzurlu olsunlar aileleri ile bu mutluluğu paylaşsınlar ben kendilerine yolları gönülleri ufukları açık olsun diyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Sözer, Vali Yardımcısı Ali Deniz Sürmen ve Kamil Sarıaslan’a Edirne hatırası olarak hediye takdim etti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here