Vali Yaman’dan Kırklarelispor’a deplasman öncesi moral yemeği

10
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kırklarlispor’a, deplasmanda karşılaşacağı Bandırmaspor müsabakası öncesi moral yemeği düzenledi.
HABER MERKEZİ
Polis Evi’nde 29 Kasım 2011 Salı günü düzenlenen gecede Kırklarelispor yöneticileri ve futbolcuları ile bir araya gelen Vali Yaman, 04 Aralık 2011 Pazar günü Bandırmaspor ile karşılaşacak Kırklarelispor’a başarılar diledi.
Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman’a verdiği desteklerden ve bu anlamlı geceden dolayı teşekkür ederek, Mustafa Yaman’ın maddi ve manevi anlamda Kırklarelispor’a en büyük desteği veren kişi olduğunu söyledi. Can konuşmasının devamında şu sözleri dile getirdi: 
“Kırklareli Valimiz Sayın Mustafa Yaman’ın bizleri düşünerek böyle bir geceyi düzenlemesinden dolayı kendisine Kırklarelispor Kulübü adına teşekkürlerimi sunuyorum. Valimiz Kırklareli’ne geldiği günden bu yana sporcu kimliği ile biliniyor. Bizlerin sorunlarını, sıkıntıları kendisi anlıyor. Bu yemek davetini de düzenleyerek Kırklarelispor’un yalnız olmadığını bir kez daha göstermiş oldu. Bu hafta oynayacağımız Bandırmaspor maçı öncesinde bu birliktelik bizlere güzel bir moral olmuştur. Yemeğin geniş bir katılım ile olması da benim ve futbolcularımın mutluluğunu daha da artırdı. Futbolcu kardeşlerim, teknik heyet ve yönetimimiz yemekten son derece memnun kaldılar. Sayın Valimiz Mustafa Yaman ve diğer protokol üyelerinin bizler ile yakından ilgilenmesi bizleri sevindirdi. Kısa zamanda büyük işler yapan Kırklarelispor bu sezonda mücadele ettiği 2. Lig’de iyi yerlere gelecektir. Bu hafta zorlu bir deplasman mücadelesinde Bandırmaspor ile karşı karşıya geleceğiz. Bu mücadeleden alacağımız 3 puan ilk devre öncesinde üst sıralara yerleşmemiz açısından çok önemli. İlk haftalarda şansız beraberlikler aldık. Bunlar bizi fazlasıyla etkiledi. Ama artık geriye dönüp bakmak istemiyoruz. Önümüzde daha birçok maç var. Şu an bulunduğumuz durum çok iyi. Biz bu kulübü hiçbir sabit gelirimiz olmadan bu yerlere getirdik ve daha ileriye götürmeye devam ediyoruz. İşte ne var ki başta Sayın Valimiz Mustafa Yaman, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç ve Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ın verdiği destekler ile ayakta durmaya çalışıyoruz. Ama inanıyorum ki Kırklarelispor çok iyi yerlere gelecektir” dedi. (s) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here