Vali Yaman Enerji Verimliliği Derneği Kırklareli Şubesi’ne veda etti

17
Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Balıkesir Valiliği’ne atanan Mustafa Yaman..
HABER MERKEZİ 
Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Balıkesir Valiliği’ne atanan Mustafa Yaman, veda turları kapsamında Enerji Verimliliği Derneği Kırklareli Şubesi’ne de bir veda ziyareti yaptı. 
Enerji Verimliliği Derneği’nin Kırklareli’deki çalışmalarının çok faydalı olduğunu söyleyen Yaman, halkın enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirilmesi adına yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti de dile getirerek, bundan sonraki çalışmalar için dernek yönetimine başarılar diledi. 
Enerji Verimliliği Derneği Başkanı Turhan Altıntel de yaptığı kısa konuşmada, Vali Yaman’a görevi süresince derneğe katkılarından dolayı teşekkür ederek, çalışmalarının aynı heyecan ve şevk ile devam edeceğini, dernek olarak, Kırklareli halkını enerji tasarrufu konusunda bilinçlendirme çabalarını arttırarak sürdüreceklerini dile getirdi. 
Vali Yaman daha sonra Dernek Başkanı Turhan Altıntel, Genel Sekreter Özlem Dirican ve Yönetim Kurulu Üyesi Derya Uraslı’ya çalışmalarında başarılar dileyerek veda etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here