Vali Öner’den Sakatlar Derneği’ne tam destek

8
* Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi Kırklareli Valisi Ali Haydar Öner’e hoşgeldin ziyaretinde bulundu.


HABER MERKEZİ
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şube Başkanı İrfan Özeklioğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Özbilen, Şube Sekreteri Arif Uzunoğlu, Mali Skereter Bahadır Genim, Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Eskici, Üyeler Behice Köseoğlu ve Ercan Dinkler Kırklareli Valisi Ali Haydar Öner’e hoş geldin ziyaretinde bulundu.
Başkan Özeklioğlu Dernek Üyeleri tarafından kendi el emekleri ile yaptıkları şekerliği Vali Öner’e takdim etti. Çok samimim bir ortamda geçen ziyarette Vali Öner misafirlerine Kırklareli Hardaliyesi ile Isparta Gül Lokumu ikram etti.
Başkan Özeklioğlu, özürlülere yönelik olarak Kırklareli’de faaliyet gösteren tek dernek olduklarını belirterek her zaman özürlülerin sorunlarını çözmek için gayret ettiklerini dile getirdi. Bu sorunların çözülmesi için Vali Öner’den destek isteyen Başkan Özeklioğlu hazırladıkları faaliyet raporunu Vali Öner’e sundu.
Vali Öner’de ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, bu konuda üzerlerine düşen ne var ise yapacaklarını ifade etti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here