Vali Esengül Civelek, Pınarhisar ve Vize İlçeleri’nde incelemelerde bulundu

40
Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 22 Ekim 2014 Çarşamba günü Pınarhisar ve Vize İlçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 22 Ekim 2014 Çarşamba günü Pınarhisar ve Vize İlçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Esengül Civelek Pınarhisar İlçesi’ndeki ilk ziyaretini Pınarhisar Kaymakamlığı’na gerçekleştirdi. Pınarhisar Kaymakamı Cemal Demiryürek’ten İlçe ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek’i, Kaymakamlık personeli ve İlçe Müdürleri, Kaymakamlık binası önünde karşıladı.
Vali Esengül Civelek daha sonra; yeni yaptırılan Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettikten sonra, Poyralı Köyüne geçerek Poyralı Köyü Kültür Evi ve Pekmez Üretim Atölyesi’nde incelemelerde bulundu.
Vali Esengül Civelek, Pınarhisar İlçe ziyareti’nin ardından Vize İlçesi’ne geçti. Vize Kaymakamı Soner Zeybek’ten İlçe ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek, daha sonra Vize İlçesi Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
Vali Esengül Civelek Vize İlçesinin tarihi yerleri olan, Küçük Ayasofya Camii ve Vize Kalesi’ni ziyaret ederek, Sokak Cephe İyileştirme Projeleri’ni yerinde görüp inceledi. Vize Arife Bekir Uğurlu İlköğretim Okulu Anasınıfını ziyaret eden Vali Esengül Civelek, öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Esengül Civelek, İlçe ziyaretinin yanı sıra Evrencik Köyü’nü ziyaret ederek, köyde ki Bayan Giyim Kursu’nu ziyaret etti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here