Vali Esengül Civelek Babaeski ve Pehlivanköy İlçelerini ziyaret etti

43
Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 21 Ekim 2014 Salı günü Babaeski ve Pehlivanköy İlçeleri’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu…
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valisi Esengül Civelek, 21 Ekim 2014 Salı günü Babaeski ve Pehlivanköy İlçeleri’nde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Esengül Civelek Babaeski İlçesindeki ilk ziyaretini Babaeski Kaymakamlığı’na gerçekleştirdi. Babaeski Kaymakamı Mustafa Asım Alkan’dan İlçe ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek’i, Kaymakamlık personeli ve İlçe Müdürleri, Kaymakamlık binası önünde karşıladı.
Vali Esengül Civelek daha sonra; yapımı %97 bitmiş Babaeski Endüstri Meslek Lisesi Yurt İnşaatı’nı, Babaeski Sosyal Dayanışma Merkezi’ni (SODAM), Babaeski Kapalı Spor Salonu ve Gençlik Merkezi İnşaatı’nı, yeni hizmete açılan 100 yataklı Babaeski Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Vali Esengül Civelek, Babaeski İlçe ziyaretinin ardından Pehlivanköy İlçesi’ne geçerek inceleme ve ziyaretlerde bulundu.
Pehlivanköy Kaymakamı Sehat Doğan’dan  ilçe ile ilgili bilgiler alan Vali Esengül Civelek’i, Kaymakamlık personeli ve İlçe Müdürleri, Kaymakamlık binası önünde karşıladı.
Vali Esengül Civelek daha sonra Pehlivanköy İlçesi’nde, DDY İstasyon Binası Restorasyon çalışmalarını, Yabancı Kabul ve Geri Gönderme Merkezi İnşaatlarında incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.
İlçe ziyaretinin yanı sıra Doğanca Köyü’nü ziyaret eden, Vali Esengül Civelek İlçe ve köy ziyaretlerinde, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip isteklerini dinledi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here