Vali Civelek Kırklareli’deki İlk Bayramı’nı halk ile birlikte kutladı

11
Kurban Bayramı dolayısıyla protokol ile halk 04 Ekim 2014 Cumartesi günü 12.30-13.30 saatleri arasında Kırklareli İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonu’nda bayramlaştı.
HABER MERKEZİ
Kurban Bayramı dolayısıyla protokol ile halk 04 Ekim 2014 Cumartesi günü 12.30-13.30 saatleri arasında Kırklareli İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonu’nda bayramlaştı. 
Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleşen Bayramlaşma Programı’na; Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli Milletvekilleri Şenol Gürşan, Turgut Dibek, 55.Mekanize Piyade Tugay Komutan Vekili Piyade Tugay Komutanı Osman Nuri Yıldırım, Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Albay Selahattin Acara, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Siyasi Parti Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri ve vatandaşlar katıldı.
Vali Civelek, Halk Eğitim Merkezi’ndeki bayramlaşma töreninden sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, bayramların huzur ve mutluluk içinde kutlanması gerektiğini söyledi. Kırklarelili vatandaşlar ile bayramlaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Civelek, tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladığını i. 
* Vali Civelek, Çocuk ve yaşlılarla yakından ilgilendi 
Kırklareli İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonu’ndaki bayramlaşma törenin ardından Vali Esengül Civelek ve beraberindekilerin ikinci durağı Koruma ve Bakım Altındaki Çocuklar ile Huzurevi Ziyareti oldu. Burada çocuklarla ve yaşlılara yakından ilgilenen Civelek, her zaman onların yanında olacağını söyledi. Kırklareli Valisi Esengül Civelek daha sonra Kırklareli İl Jandarma Komutanlığını, Devlet Hastanesini, Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi Amirliğini, Şehit Yakınları ve Gazileri ziyaret etti. (Kadir Sinici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.