Vali Civelek; “Kırklareli için çok güzel işlere imza atacağız”

12
Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği görevinden Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Esengül Civelek…
HABER MERKEZİ
Valiler Kararnamesi ile Yalova Valiliği görevinden Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Esengül Civelek, bir yandan kutlama ziyaretlerini kabul ederken bir yandan da iade-i ziyaretlerine devam ediyor.
Bu kapsamda, Vali Esengül Civelek kendisini kutlama ziyaretinde bulunan Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan ve Meclis Üyelerine 08 Ekim 2014 Çarşamba günü saat 10.00’da iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Genel Sekreter Yardımcıları, Şube Müdürleri ile personelde hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Civelek yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Bayramınız tekrardan kutlu olsun diyorum. Sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde aileleriniz ile birlikte nice bayramlar diliyorum. Bugün sizlere iade-i ziyarette bulunduğum içinde memnuniyet duyuyorum. Bir kez daha Kırklareli’nin geleceğinin planlanması konusunda gerçekleştirdiğiniz çalışmalar ve aldığınız kararlar için size teşekkür ediyorum. Kırklarelimize aldığınız tüm kararların hayırlı olmasını diliyorum. Seçilmişler ve atanmışlar olarak hep birlikte Kırklareli’nin geleceğine yönelik güzel yatırımlar gerçekleştireceğimize ve başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum.”
Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’da Meclis hakkında kısa bilgiler vererek; “Sizlere görevinizde başarılar diliyoruz. 24 Üye’den oluşuyoruz. Genel olarak şu ana kadar çalışmalarımız gayet uyumlu bir şekilde gerçekleşti. Kararların çoğu oybirliği ile geçiyor. Bizlerde karar organı olarak Valiliğin hizmetlerine her türlü katkıyı yapmaya hazırız. Daha öncede Valilerimiz ile uyum içerisinde çalıştık. Yine aynı şekilde bu uyumun devam edeceğini düşünüyorum” dedi. 
Meclis Üyeleri ile sohbette bulunan Vali Civelek’e MHP’li Vize İl Genel Meclis Üyesi Sadık Aykanat Vizespor’un Şapka ve Flamasının yer aldığı hediyesini takdim etti. Yaptığı ziyaretlerle ilgili olarak meclise bilgiler aktaran Vali Civelek, Kırklareli’ye gelişinin üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen Kırklareli’yi çok sevdiğini belirterek bu ziyaretlerini sık sık gerçekleştireceğini belirtti. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here