Uzunköprüspor Kulüp Başkanı Mehmet Türkyılmaz istifa etti

11
Edirne Süper Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Uzunköprüspor’un
kulüp Başkanı Mehmet Türkyılmaz, görevinden istifa etti.

3 yıldır kulüp başkanlığını yaptığını ifade eden Türkyılmaz, şampiyonluk mücadelesi veren takıma kimsenin ilgi göstermediğini belirtti.
Özellikle Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen’in takıma yeterince maddi ve manevi destek olmadığını ileri süren Türkyılmaz, şunları kaydetti:
”Sayın başkan kendi stadımızda oynadığımız 14 maçımıza da, sezon açılışımıza da, 2 kez düzenlediğimiz gecemize de katılmadı. Maddi olarak sağ olsun yanımızda az da olsa bulundu. Ancak manevi olarak yoktu.
Bugün Keşan belediye başkanı her maçta gerek Anafartalarspor’un, gerekse Keşanspor’un maçlarında var. Bizim ki yok. Bu takıma destek yok. Yine onun gibi başta milletvekillerimiz, siyasi parti başkanlarımız, sivil toplum örgütlerimiz nerede. Bu takım hepimizin takımı. Ancak laf etmekle olmaz. Destek vermek gerekir. Ancak biz gerekli desteği göremedik. Bu kadar ilgisizlik görmedim. Bu takımımın başarılı olması için ilgiye ihtiyacı var. Ancak biz sanayici ve esnafımızdan başka kimseden destek ve ilgi görmedik. Başta Belediye Başkanı olmak üzere Uzunköprülülerin ilgisizliği nedeni ile istifa ediyorum.” aa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here