Uzunköprü Belediyesi uyarıyor

15
Edirne’nin Uzunköprü Belediyesi tarafından yapılan uyarı açıklamasında;
HABER MERKEZİ
Edirne’nin Uzunköprü Belediyesi tarafından yapılan uyarı açıklamasında;
“İlçemizde halkımızın ortak kullanım alanlarına gösterdiğimiz ilgi ve alaka daha büyük bir gayret ve özveri ile devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde Ördekli Göl dinlenme alanı için özel hazırlatılan piknik masalarının montajları tamamlanmış olup, hizmet vermeye başlamıştır. Yine ilçemiz içerisindeki parklarda bulunan, eskimiş banklar Belediye Kademe bölümünde hazırlanan yeni tasarım banklar ile değiştirilmiştir.
Belediyemiz tarafından parklar, bahçeler, oyun alanları, spor alanları ve yeşil alanlara gösterdiğimiz ilginin artarak devam ettiğini hep birlikte izlemekteyiz. Belediyemizin yapmış olduğu bu çalışmalara zarar verilmesi, halkımızın da sabrını taşırmış ve Belediyemize açılan şikayet telefonlarının sayısı artmıştır.
Belediyemiz tarafından Atatürk Mahallesi ve Büyük Şehsuvarbey Mahallesinde yapılan parklardaki oturma banklarının kimliği belirsiz kişi yada kişiler tarafından kırılmış ve tahrip edildiği tespit edilmiştir. Ortak alanlarda halkın kullanımı için yapılan bu hizmetlerin kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırılması, tahrip edilmesi veya kullanılamaz hale getirilmesinin özenle üzerinde durulacak, kameralarla tespit edilip kamu malına zarar vermekten ötürü yargıya intikal ettirilecektir” denildi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here