Uyuşturucu Tacirleri’ne Operasyon

4
 Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ile Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü…
 
HABER MERKEZİ
 Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri ile Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri ortaklaşa olarak Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti yapan şahısların tespit ve bu faaliyetlerinin önlenmesine yönelik çalışmalar yaptılar.
Yapılan bu çalışmalarla ilgili olarak şunlar kaydedildi:
“Babaeski İlçemiz polis sorumluluk bölgesinde bulunan ve uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen şahısların ikamet ve iş yerlerinde yapılan aramalarda; 1 adet ruhsatsız tabanca, 2 adet kurusıkı tabanca, 2 adet 7.65 mm çaplı MKE yapımı dolu fişek, 1 adet Pala, 350 Kök (39.700 gr.) Kenevir Bitkisi, 1850 gr. Kurumaya bırakılmış esrar maddesi (kenevir bitkisi), 33.8 gr. Sentetik Kannabinoid, 3 fişek halinde 10 gr. Esrar, 6.41 gr. Kenevir tohumu, 3 adet Uyuşturucu madde içme düzeneği ele geçirildi. Konu ile ilgili A.T., M.T., B.T., F.K., N.P., H.E., N.K., O.T., E.Y., R.G., S.A. ve K.Ş. isimli şüpheliler adli makamlara sevk edildi.” (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here