“Üyelerimiz için elimizden gelenin iki katını yapmaya çalışacağız”

10
Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı Ali Dermenci, seçildiklerinden bu yana söz verdikleri bazı hizmetleri birliğin hizmet kalitesini arttıracak düzeyde bir çalışma ile hayata geçirmeye başladıklarını belirtti.
HABER MERKEZİ 
   
Birlik Başkanı Ali Dermenci şimdiye kadar yaptıkları hizmetler hakkında bir açıklama yaparak şunları kaydetti; 
“Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2 bin 300 üyesi olan bir birlik. Genel Kurul öncesinde 7 ilçede 150 tane köyümüzü gezdik. Tek tek herkese kendimizi anlattık, ikna ettik, inandırdık. Birliğimizin önceki yönetiminin artık yorulduğunu, heyecanını, inancını kaybettiğini, yeni bir heyecanın gelmesi gerektiğini söyledik. Üyelerimizde teveccüh gösterdiler ve bizi seçtiler. Dolayısıyla üyelerimiz için artık elimizden gelenin iki katını yapmaya çalışacağız. Projelerimizi bir bir hayata geçirmeye başladık.
* “Üyelerimize ayrıntılı faturalar göndermeye başladık”
Yeni Alman Sperma Şirketleri ile anlaştık. Üyelerimiz bu konudan çok muzdaripti. Bu ürünleri üyelerimizin beğenisine sunduk. Bunun yanı sıra üyelerimize ayrıntılı faturalar göndermeye başladık. Artık herkes ne kadar ödemiş, ne kadar borcu var bilecek. Ayrıca bilgisayar sistemimizi ve muhasebe sistemimizi değiştiriyoruz. Artık ilçedeki bir üyemiz şubeye gittiği zaman yeni sistemimiz sayesinde, merkeze gelmeden, üyelik bilgilerini oradan öğrenebilecek. Şu anda sadece merkez bu bilgileri verebiliyor. Ama biz bunu tüm ilçelere yaymak istiyoruz. Yine tüm üyelerimize şifre vereceğiz. Üyeler kendi evinden internet aracılığı ile bu bilgilere de rahatlıkla ulaşabilecekler. Bu uygulamadaki amacımız birliğe şeffaflık getirmektir.” (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here