Üstün Başarı Sertifikaları dağıtıldı

12
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda yapılan çalışmalardan dolayı üstün başarı gösteren Beden Eğitimi ve Edebiyat Öğretmenlerine 09 Haziran 2010 Çarşamba günü saat 16.00’da Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda sertifika töreni yapıldı.

HABER MERKEZİ

19 Mayıs Sertifika törenine İl Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ruhi Kaynar, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Beyhan Turfan ve Halil Yücel, Teftiş Kurulu Başkanı Sinan Eren, Beden Eğitimi ve Edebeyat Öğretmenleri katıldı.
Yapılan sertifika töreninde Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Resul Yeşilyurt 19 Mayıs çalışmalarında üstün başarı gösterdiklerini belirterek;
“Kırklareli’de yapılan ve takdir edilecek çalışmalar oluyor. Bazı okulların yılsonu etkinliklerine de gidiyorum. Bakıyorum ki çocuklar çok başarılı ve çok güzel eserler çıkartıyorlar ortaya. Bu etkinliklerin ana kaynaklarında sizler varsınız. Başarıların ardında Müzik öğretmeni, beden eğitimi öğretmeni, edebiyat öğretmeni vardır. Bundan dolayı kutluyorum sizleri. Son günlerde baktığıma göre Kırklareli’de bir düşüş var. Bu düşüş inşallah yeniden düzelecek. Bunlar iletişim kopukluklarından dolayı kaynaklanan sıkıntıların meydana getirdiği düşüşlerdir. Sizlerin sayesinde, sizlerin desteğiyle bunu atlatacağız. İletişimi, dayanışmayı, diyalogu yeniden başlatacağız ki zaten başlamış durumdadır. Yapılan çalışmanın, verilen emeğin karşılığını alacaksınız. Bu vesileyle sizleri buraya topladık. Sizleri yaptığınız çalışmalardan, verdiğiniz emeklerden ve ortaya çıkarttığınız başarılardan dolayı tebrik ederim” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here