Üreticinin yüzünü güldüren kampanya Deniz’de Altun; “DenizBank gecikmiş Bağ-Kur Borçları’nı çiftçinin hasadına göre yapılandıracak”

20
DenizBank, çiftçilerin “Torba Yasa’’ kapsamında af gelen gecikmiş Bağ-Kur Borçları’nı 5 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajı ile yeniden yapılandıracak. Böylelikle üreticiler DenizBank Bağ-Kur Kredisi ile borçlarını Bağ-Kur’a peşin ödeyerek hasat döneminde geri ödeme avantajı ile Bağ-Kur hizmetlerinden kesintisiz yararlanmaya devam edecek.
HABER MERKEZİ
Tarım Sektörü’nün finansmanında özel bankalar arasında birinci sırada konumlanan DenizBank sektörün ihtiyaçlarına özel olarak tasarladığı ürün ve kampanyalar sunmaya devam ediyor. DenizBank, çiftçilerin gecikmiş Bağ-Kur (Esnaf, Sanatkârlar ve Diğer Bağımsız Çalışanlar Sosyal Sigortalar Kurumu) borçlarını yeniden yapılandıracak. 
* 5 yıla varan vade, yılda 1 ödeme!
“6552 Sayılı İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun”ya da kısa adıyla “Torba Yasa” kapsamında af gelen gecikmiş Bağ-Kur Borçları, DenizBank Bağ-Kur Kredisi ile 5 yıla varan vade ve yılda bir ödeme avantajı ile yeniden yapılandırılacak. Üreticiler bu fırsat sayesinde hem DenizBank Bağ-Kur Kredisi ile borçlarını Bağ-Kur’a peşin ödeyerek yapılandırma haklarını kullanmış olacaklar hem de Bağ-Kur’un hizmetlerinden kesintisiz olarak faydalanmaya devam edebilecekler. Böylelikle üreticinin, gelir elde etmediği dönemlerde taksit ödeme zorunluluğu ortadan kalkacak ve DenizBank Bağ-Kur Kredisiyle hasatta ödeme imkânı ile borcu yapılandırılacak. 
* Altun; “Üreticilerimiz çok önemli bir avantaja sahip olacaklar”
DenizBank Kırklareli Şube Yöneticisi Volkan Altun konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “DenizBank olarak tarım sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetler ve gerçekleştirdiğimiz ilkler ile her zaman, her yerde üreticimizin yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Çiftçilerimizin hem finansal hem de sosyal hayatlarına değer katmayı hedefliyoruz. Af kapsamına alınan Bağ – Kur borçlarını, üreticilerimizin hasat dönemine göre yapılandırıyoruz. Üreticilerimize hayat Deniz’de güzel diyor, aftan yararlanacak tüm üreticilerimizi DenizBank’ın fırsatlarla dolu kampanyasından yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.  (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.