Üreticiler Birliklerine sahip çıkmıyor

12
* Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği’nin (KÖY-KOOP) 18 Mayıs 2010 Salı günü yapılması gereken Olağan Genel kurul Toplantısı, birlik üyelerinin ilgisizliğinden dolayı iptal edildi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçede kurulan Köy Kalkınma ve Diğer Tarımsal Amaçlı Kooperatifler Birliği’nin (KÖY-KOOP) 18 Mayıs 2010 Salı günü saat 11.00’de başlaması gereken Olağan genel Kurul Toplantısı, birlik üyelerinin ilgisizliği sebebi ile yapılamadı.
Bakanlık Temsilcileri Kırklareli Tarım İl Müdürlüğü Destekleme Şube Müdürü Erhan Güçlü ve Tekniker Rahmi Ocak, saat 11.45’e kadar beklediler. Temsilciler hazirun cetvelinde yaptıkları incelemelerinde Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katılması gereken 38 Birimden sadece 24’ünün ve 64 Birlik Temsilcisi’nin hazır bulunduğunu tespit ettiler.
Toplantıda konuşma yapan Bakanlık Temsilcileri Kırklareli Tarım İl Müdürlüğü Destekleme Şube Müdürü Erhan Güçlü bu katılım sayısının Olağan Genel kurul Toplantısı’nı yapmaya yeterli olmadığını belirterek, bir sonraki toplantının 03 Haziran 2010 Çarşamba günü saat 11.00’de yapılacağını katılımcılara duyurdu. Yapılan duyurunun ardında toplantı sona erdi.
Toplantıya katılan birlik üyeleri, toplantıya katılmayan diğer birlik üyelerinin birliklerine sahip çıkmadığından yakındılar. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here