Ünlü Komedyen Tarkan Bulut Oda Sahnesi’ndeydi

15
5 Ocak’ta Kırklareli Oda Sahnesi’nde seyirci Stand- Up ile buluştu.120 dakika boyunca gülmekten kırılan Kırklareli seyircisi Ünlü Komedyen Tarkan Bulut’a hayran kaldı.
HABER MERKEZİ
Stand-up dünyasının yükselen değeri Tarkan Bulut, Kırklareli’deki gösterisiyle seyircilerden tam not aldı. Tam 120 dakika süren gösteride Tarkan Bulut, bir Türkün Amerika’daki hallerini ve bir Türk Amerika’ya yerleştikten sonra Amerika’nın hallerini, müzik dünyasına birbirinden komik şarkılardaki tuhaflıkları, ayrıca günlük hayatımızın yoğunluğu içerisinde fark etmediğimiz detaylarla 120 dakika boyunca Kırklareli Oda Sahnesi’nde seyirciye bol kahkahalı saatler yaşattı.
Kırklareli seyircisinin ilgisinden memnun kaldığını ve Kırklareli Oda Sahnesi ekibi tarafından çok hoş karşılandığını, burada dostlar edindiğini ve Kırklareli Oda Sahnesi’ne diğer gösteriyle de geleceğinin sözünü veren Tarkan Bulut; “Bu çocukların burada kendi imkânları ile yaptıkları şey kutsal. Sizlerde buraya gelerek onları yalnız bırakmıyorsunuz. Çok iyi işler yapacaklarından ve çok iyi yerlere geleceklerinden eminim. Onları kendi gençliğime benzettim ve bu işi ne kadar yürekten yaptıklarını gördüm. Hepsi teker teker pırlanta gibi çocuklar. Beni misafirperverlikleri, dürüstlükleri ile çok şaşırttılar. Bu çocuklara Kırklareli halkı destek çıkmalı. Onları çok sevdim, burayı yapma hikâyelerini dinleyince gurur duydum. Ve bundan sonra da elimden geldiğince onlara destek olacağım” dedi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here