Ünal Başkur; “İznim bitince Aday Adaylığımı parti binamızda açıklayacağım”

16
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur 27 Mayıs 2013 günü izne ayrıldı. 
HABER MERKEZİ
Ayağının tozuyla Babaeski’ye  gelen Ünal Başkur, öncelikle bölgede bulunan Vekil Mehmet Kesimoğlu ile bir araya geldi. Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı ile de görüşen Ünal Başkur, Köşe yazarımız Özkan Başaran ile de bir görüşme yaparak önemli açıklamalarda bulundu.
Babaeski Esnaf Sanatkarlar Oda’sında gerçekleşen görüşmeye, Başkan Türkay Topal ve CHP İlçe Sekreteri Fikri Karaca’da katıldı. 
Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, 17 Temmuz’da izin süresinin biteceğini ve o tarihten sonra Başkan yardımcılığı görevine devam etmeyeceğini açıkladı.
Sohbet arasında CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı düşündüğünü söyleyen Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, “17 Temmuz’a kadar resmen Başkan Yardımcısı olduğunu o tarihten sonra da örgütünü gezerek CHP’den Kırklareli Belediye Başkanlığı’na Aday Adaylığı konusunda yoğun çalışma yapacağını anlattı. 
CHP İl Başkanı Vecdi Gündoğdu ile de önümüzdeki hafta yüz yüze bir görüşme yaparak aday adaylığı konusunda bilgilendirmede bulunacağını söyleyen Ünal Başkur; “Sivil kitle örgütlerinin ve sokağın sesini de dinleyerek adaylık çalışmalarımı yürüteceğim” dedi.
Kırklareli Merkezde CHP’de konuşulan 4 Aday Adayı olduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, Önemli olan CHP’nin seçim kazanmasıdır.
Aday olmak için gereken çalışmayı yürüteceğini ama, aday kim olursa olsun CHP’nin kazanması için omuz omuza çalışma sergileyeceğini de sözlerine ekledi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here