Ulusal Parti İl Binası yarın açılıyor

8
 Genel Başkanlığı’nı Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun yaptığı Ulusal Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nın açılışı yarın düzenlenecek tören ile yapılacak.

*HABER MERKEZİ
2010 yılı Mart ayında siyasi hayatımıza katılan Genel Başkanlığı’nı Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun yaptığı Ulusal Parti Kırklareli İl Başkanlığı’nın açılışı yarın yapılacak.
Gazetemizi ziyaret ederek muhabirimiz Savaş Eskici ile görüşen Ulusal Parti Kırklareli İl Başkanı Şuuri Yaman partilerinin kuruluş amacı ile ilgili olarak şunları kaydetti:
“Türkiye’de 50’nin üzerinde siyasi parti varken yeniden bir siyasi partinin daha kurulmasına ne ihtiyaç vardı diye sorulabilir. Çünkü hala Türkiye’de Atatürkçü bir parti yok. Türkiye’nin siyasal rejimi sözde çok partili demokrasi ama sağıyla soluyla partilerin birbirlerinden program olarak farkı yok.
Ve bu çok partili kandırmaca içinde temsil edilmeyen ve kendisine yer verilmeyen ulusal bir kesim var. Ulusal Parti işte bu ulusal kesimlerin sesi ve temsilcisi olmak için kurulmuştur.
Türkiye genelinde şu anda teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Kırklareli’nde de Karaumur Caddesi üzerindeki yerde İl Başkanlığı binamızın açılışını yarın yapacağız. Açılış kokteylimize Genel Başkanımız Gökçe Fırat Çulhaoğlu ve Sinema Sanatçısı İlyas Salman’da katılacak.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here