Ulus ve Buzol’dan KTSO’ya teşekkür ziyareti

13
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Kırklareli Milletvekili olabilmek için AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı görevinden istifa ederek aday adaylıklarını açıklayan Yurdaer Ulus ile Yönetim Kurulu Üyesi Erhan Buzol Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’na (KTSO) bir ziyaret gerçekleştirdiler.


HABER MERKEZİ
KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Meclis Başkanı Mehmet Sağ ve Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından ağırlanan Ulus ve Buzol, görevleri esnasında kendilerine göstermiş oldukları destekten dolayı başta Başkan Çetintaş olmak üzere tüm KTSO Üyeleri’ne teşekkürlerini iletti.
AK Parti Milletvekili aday adalı Yurdaer Ulus yaptığı konuşmasında; “Görevde bulunduğumuz yaklaşık 2 yıllık görev süresi içerisindeki desteklerinizden, bize duyduğunuz muhabbetten dolayı teşekkür ediyorum. Ankara ve Yönetim Kurulumuzdaki arkadaşlarımız ile gerekli görüşmelerimizi yaparak 15 Ocak günü görevlerimizden istifamızı vererek 12 Haziran’da yapılması muhtemel olan Milletvekilliği Genel Seçimleri için Milletvekilliği aday adaylığımız açıkladık. Bu kapsamdaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kader çizgimizde varsa olur, yoksa olmaz. Olmazsa diğer bir görevimiz olan İl Genel Meclisi Üyeliğimizi sürdüreceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilimiz için yararlı olan hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.
Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ahenkli çalışmaların devam edeceğini belirten KTSO Yönetim Kurulu Bşakanı Ertuğrul Ziya Çetintaş; “Kırklareli’de yaşayan, Kırklareli’nin sorunlarını yakından bilen birbirinden değerli arkadaşlarımızsınız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlerle ahenkli çalışmalarımızın devam edeceğini belirtmek isterim. Çıktığımız bu yomlun hepinize hayırlı olmasını temenni ederim” (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here