Ulus ve Buzol’dan KTB’ye teşekkür ziyareti

12
AK Parti Kırklareli Milletvekili aday adayı olan Yurdaer Ulus ve Erhan
Buzol 21 Şubat 2011 Pazartesi günü Kırklareli Ticaret Borsası’na bir
teşekkür ziyaretinde bulundu.

HABER MERKEZİ

Saat 16.30’da Borsa binasında gerçekleşen ziyarette borsa üyeleri Ulus ve Buzol’u milletvekilliği aday adaylığı dolayısı ile tebrik etti.
15 Ocak 2011’de AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini belirten Yurdaer Ulus, 2 yıllık görev süresi boyunca kendisine destek veren başta Kırklareli Ticaret Borsası olmak üzere tüm STK’lara sonsuz teşekkürlerini sunduğunu belirtti. STK’ların yeni süreçlerinde de kendilerine destek olacaklarını temenni ettiklerini ifade eden Yurdaer Ulus, bu nedenle Erhan Buzol ile birlikte teşekkür ziyaretleri yaptıklarını kaydetti. “2 yıllık süreçte AK Parti İl yönetiminde çok farklı ve çok güzel çalışmalara imza attık. Kırklareli’ne faydalı olmaya çalıştık.” şeklinde konuşan Yurdaer Ulus, yeni il başkanının da kendi başarı çizgilerini aynı seviyede götüreceğinden hiç şüpheleri olmadığını belirtti.
“AK Parti il yönetiminde Yurdaer arkadaşım ile birlikte 2 yıllık süreçte tüm STK’lar ile görüşmeler yaptık. Onlar ile istişarelerde bulunduk.” diyen Erhan Buzol ise Kırklareli’ye yapılması gereken hizmetleri herkesin onayını alarak yapmaya gayret gösterdiklerini ifade etti. “Kırklareli Ticaret Borsası yönetimine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Kendileri bizim parti teşkilatı olarak yaptığımız çok sayıda faaliyete ev sahipliği yaptı.” şeklinde konuşan Erhan Buzol, bundan sonraki AK Parti yeni il yönetimininde aynı şekilde STK’lar ile çalışmalar yapacağına inandığını, bundan sonraki sürecin herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, Yurdaer Ulus ve Erhan Buzol’un AK Parti Kırklareli Milletvekilliği aday adaylıklarının hayırlı olmasını temenni ederek, başarılarının devam etmesini diledi. Başkan Altıntel ziyaret sonunda Ulus ve Buzol’a bir hediye plaketi takdim etti. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here