Ulus; “Hevesleri kursaklarında kalacak”

10
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus, basında bazı siyasi partilerin “3-0 yapacağız” sözlerine; “Hevesleri kursaklarında kalacak” şeklinde cevap verdi.

HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus, basında bazı siyasi partilerin “3-0 yapacağız” sözlerine; “Hevesleri kursaklarında kalacak” şeklinde cevap verdi.
12 Şubat 2010 Cuma günü saat 17.15’de AK Parti Kırklareli İl Binasında düzenlenen toplantıya;  AK Parti Kırklareli İl Başkanı Yurdaer Ulus, Yönetimi Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Hamit Orakçı, Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Pehlivanköy Belediye Başkanı Hüseyin Açıkel, İnece Belediye  Başkanı İlyas Yılmam, Üsküp Belediye Başkanı Erdoğan Kıyıcı, Sakızköy Belediye Başkanı Naci Tarım, Karahalil Belediye Başkanı Dindar Seçen, Sinanlı Belediye Başkanı Ali Alkan, Sergen Belediye Başkanı Hasan Kaynar, Yenice Belediye Başkanı Hasan Akyan, Ahmetbey Belediye Başkanı Ünal Kaymaz katıldı.
AK Parti Kırklareli İl Başkanı Ulus; “Belediye Başkanlarımız hükümetimizin, partimizin çalışmalarını en iyi şekilde yansıtan kişilerdir. Bu manada çalışmaları halkımıza nasıl daha iyi yansıtırız, neler yapabiliriz bunları görüşmek için bir araya geldik. Bundan sonra bu istişare toplantılarımızı yapacağız. Ben önümüzdeki genel seçimlerde oyları sizinle kavrayacağımızı düşünüyorum. Geçtiğimiz günlerde birileri gazetede “Birileri hiç heveslenmesin, 3–0 yapacağız” demişler ama bu böyle değil. Vatandaş mutlaka bunları takdir edecek. Sizlerle verilen hizmetleri takdir edecek ve bu takdirler neticesinde de birilerinin hevesleri kursağında kalacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti. (yy)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here