“Ülkü Ocakları Kutlu Şahlanış Gecesi” 14 Aralık tarihine alındı

23
Kırklareli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın düzenlediği “Kutlu Şahlanış Gecesi”nin tarihi değişti. 13 Aralık 2014 Cumartesi günü saat 19.30’da Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan ve Ahmet Şafak’ın sahne alacağı gecenin tarihi 14 Aralık 2014 Pazar günü saat 19.30’a ertelendi.
HABER MERKEZİ 
Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı M. Hakan Bozfırat  13 Aralık 2014 Cumartesi günü yapılacak olan “Kutlu Şahlanış Gecesi”nin 1 gün sonraya 14 Aralık 2014 Pazar gününe alındığını, konser saatinin değişmediğini ve 19.30’da yapılacağını belirtti.
Ülkü Ocakları Kırklareli Bayanlar Birimi Başkanı Ayşe Oral ve Vera Özdemir’de düzenlenen konsere gençlerin büyük talebi olduğunu, böyle giderse biletlerin kısa sürede tükeneceğini belirterek, bilet satışlarının Cumhuriyet Caddesi’nde kurulan stantlarda devam ettiğini ve fiyatlarının 10 TL. olduğunu söylediler. 
Başkan Ayşe Oral,  düzenledikleri konsere gençlerin yanı sıra aileleri de beklediklerini, konsere gelenlerin unutamayacakları bir gece yaşayacaklarını ifade etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here