Ulaş Yurdakul’dan Malkara Belediyespor’u tam destek

74
Malkara Belediyespor için maddi ve manevi desteğini…
Malkara Belediyespor için maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 9 Kasım 2014 Pazar günü saat 13.00’de Çerkezköy Mustafa Uğraş Stadı’nda oynanan, Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nin 3. Hafta müsabakasında Çerkezköy 1911 Spor – Malkara Belediyespor maçını izleyerek deplasmanda Malkara Belediyespor’u yalnız bırakmadı.
Malkara Belediyespor’un Çerkezköy 1911 Spor ile oynadığı müsabakayı; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Malkara Belediyespor Kulüp Başkanı Celal Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Vasfi Güner, Malkara Belediyespor Yöneticisi Serkan Ayaz, ev sahibi takım taraftarları ve spora gönül veren Malkaralılar izledi.
Levent Buğra Vartemel, Sertaç Evin ve Sezer Mutlu hakem üçlüsünün yönettiği müsabakada Malkara Belediyespor ev sahibi takım Çerkezköy 1911 Spor’a 1-0 mağlup olurken, müsabakanın tek golü 14. dakikada Şafak Törin’den geldi. Orta saha mücadelesi içinde geçen müsabakada Malkara Belediyespor’un bir topu şanssız bir şekilde direkten döndü.
Malkara Belediyespor 4. Hafta müsabakasında Malkara 14 Kasım Stadı’nda saat 13.00’de Tekirdağ Karadeniz Gençlikspor ile karşılaşacak.
Tekirdağ Süper Amatör Ligi’nin 3. Haftasında alınan diğer sonuçlar ise şöyle;
Muratlı Belediyespor 3 – Sitespor 1
Karadeniz Gençlikspor 1 – Kapaklıspor:2
Çorluspor 1947 9 – Ergene Belediyespor 0
Çerkezköyspor 1- Çorlu Gençler Birliğispor 3(Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here