Uğur Böceği Yalçın Tiyatrosu 27 Ekim’de Kırklareli’de

30
Usta Tiyatrocu Yalçın Özden’in yazıp yönettiği..
HABER MERKEZİ 
Usta Tiyatrocu Yalçın Özden’in yazıp yönettiği “Dün, Bugün ve Yarın” adlı şarkılı kabare, 27 Ekim 2014 Pazartesi günü Kırklarelili tiyatro severler ile buluşuyor.
Kırklareli Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında Yalçın Özden Tiyatrosu “Şarkılı Kabare Usta tiyatrocu Yalçın Özden’in yazıp yönettiği, başrollerini Suna Yıldızoğlu ve Uhde Seçil gibi sevilen sanatçıların yanı sıra Buket Bulut, Salih Ünal, Selin Bayraktar ve Ahu Özden’in paylaştığı “Dün Bugün ve Yarın” adlı şarkılı kabare, 27 Ekim Pazartesi günü saat 20.30 ’ da Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörlük Kültür Merkezi’nde izleyici karşısına çıkacak.
10 yaş üstü izleyici sınırlaması bulunan ve Kırklarelili tiyatro tutkunlarının ücretsiz izleyebileceği bu eğlenceli kabare, “Dün neydik, şimdi ne olduk, yarın ne olacağız?” sorularıyla yola çıkarak geçmişi,
bugünü, yarını, şarkılar ve renkli skeçlerle anlatıyor.
* Başkan Kesimoğlu; “Tüm halkımız davetli”
 Tiyatro gösterisi öncesinde bir açıklama yapan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet S. Kesimoğlu; “Kırklareli Belediyesi olarak kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilimize davet ettiğimiz Yalçın Özden Tiyatrosu’nu vatandaşlarımız ile buluşturacağız. Yalçın Özden, yıllarını tiyatroya vermiş usta bir sanatçı. Kendisine ve ekibine şimdiden teşekkür ediyorum. Bizlerde Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinliklere fazlasıyla önem veriyoruz. Bir kentin gelişmesinde bu tür etkinliklerin büyük katkısı olduğu düşüncesindeyiz. Tüm halkımızı tiyatro gösterimize davet ediyoruz” dedi. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here