“UFO AVCISI” nöbet başında

9
Lüleburgaz Evrensekiz Beldesinde yaşayan kameraman Burak Tunçkol’un, eylül ayında Evrensekiz semalarında gördüğü ve saniye saniye kaydettiği UFO görüntüleri bölgede büyük heyecana sebep olmuştu. Akşamları uykudan kesilen Burak Tunçkol, sabaha kadar UFO gözlüyor!İşte o kameraman ile o görüntüleri izleyerek konuştuk.

Şenol Goncagül

16 Eylül 2009 günü Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz beldesinde, genç kameraman Burak Tunçkol tarafından sabaha karşı 06.00 saatlerinde Evrensekiz semalarında görülen UFO, kamera ile saniye saniye görüntülenmişti. Görüntüler, bir çok ulusal yayın kuruluşunda yer bulmuş ve UFO otoriteleri tarafından da önemli belge ve görüntüler arasındaki yerini almıştı.

Evrensekiz’deki evine konuk olduğumuz ve birlikte çektiği UFO görüntülerini izlediğimiz Burak Tunçkol, görüntüleri anlatırken o günkü gibi heyecanlıydı. Dünya dışı varlıkların bulunduğuna inandığını ve bu olaylardan birine de bizzat kendisinin şahit olmasından mutluluk duyduğunu belirten genç kameraman:”Zaman zaman uyku tutmadığı oluyor. Kameramı alıp, bahçeye çıkıyor ve gökyüzünü seyrediyorum. İnanıyorum ki, onlar yine gelecekler ve ben onları yine kayda alacağım. Bu kez daha dikkatli olacak ve daha detaylı şekilde görüntüleri alacağım.İlkini şaşkınlık ve tecrübe olarak saydık. Bundan sonraki veya sonrakileri daha farklı olacak.” Dedi.

Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, WOW İstanbul Airport Otel’de düzenlediği basın toplantısında, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de "UFO" gözlemlerinin yapıldığını belirterek, bu gözlemlerin zaman zaman amatör kameralara yansıdığını kaydetmiş, gelen görüntüler arasında da, Lüleburgaz Evrensekiz beldesinde Burak Tunçkol’un kaydettiği görüntüleri, gazetecilere gösterdiği deliller arasında bulundurmuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here