Uçar çifti ve torunları kaza geçirdi

24
Kırklareli Belediyesi Encümen Üyesi Sebahattin Uçar, Eşi ve torunlarıyla birlikte dün geçirdiği trafik kazasında yaralandı. Gazetemizin baskıya verildiği sıralarda hastane yetkililerinden alınan bilgilere göre; röntgen çekilen kazazedelerin hayati tehlikeleri olmadığı öğrenildi.

 

 

HABER MERKEZİ

Kırklareli Belediyesi Encümen Üyesi Sebahattin Uçar, Eşi Sadet Uçar ve torunları Taha, Yiğitcan, Berat, Yağız ile birlikte yarıyıl tatili dolayısıyla Kırklareli Merkez İlçeye bağlı İğneada Beldesi’ne tatil yapmaya gitmişlerdi.
Uçar ve torunları; dün akşamüstü tatil dönüşünde; Demirköy ve Yenice arasında henüz öğrenemediğimiz bir sebepten ötürü trafik kazası geçirdi. Uçar çifti ve torunları akşam saatlerine doğru Kırklareli Devlet Hastanesi’ne ambulans ile getirildi.
Saat 16.30 sularında kazazedelerin röntgenleri çekildi. Kırklareli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ceylan Yoldaş kaza yapan araçtaki 6 kişinin hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi. Öte yandan kaza yapan aracın içerisinde bulunan Uçar çifti torunlarının da kollarının alçıya alındığı öğrenildi.  (mc-ue)

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here