Türküsev, Doğan Işıkalp I.Ö.O. için tekrar görevinin başında

9
Türküsev, Doğan Işıkalp I.Ö.O. için tekrar görevinin başında

Daha önceden Doğan Işıkalp İlköğretim Okulu, Okul Aile Birliği Yönetiminde bulunan ve görevde kaldığı süre içerisinde okul adına oldukça başarılı çalışmalara imza atan, ancak daha sonra bu görevinden ayrılmak zorunda kalan Ahmet Türküsev, tekrar yönetimde yer aldığını duyurdu.

Yapılan Genel Kurul ile Başkanlığını Yüksel Meriç’in üstlendiği Okul Aile Birliği’nde tekrar görev alan Türküsev gazetemize yaptığı açıklamada; “Bilindiği gibi Kırklareli Belediyesi’nin yol genişletme çalışmaları okulumuzun önünü büyük oranda zarara uğratmış, söz konusu alanda duvar olmadığı için öğrencilerimiz için büyük bir tehlike ortaya çıkmıştı. Bu esnada ben görevimden ayrılmak zorunda kalmıştım.

Ancak Belediye’ye sürekli bu konuda talepte bulunduk ve okulumuzun bahçe önüne bir duvar yapılmasını istedik. Sonunda Belediye, isteğimizi yerine getirdi. Başta Belediye Başkanımız Cavit Çağlayan olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Sonuç olarak yapılan Genel Kurul’da tekrar görevime döndüm. Ancak okul için yapılacak çok işimiz var. Bunlardan bir tanesi de bahçe düzenlenmesi. Belediyemizin desteklerini bekliyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here